ID 237

PREDAJ - 3i byt, Bezbariérový, M. Schneidera-Trnavského, Bratislava IV

Na Predaj

M. Schneidera-Trnavského, Bratislava-Dúbravka, Slovensko

209,900€

(vrátane servisu a provízie pre RK)

1/14

Detail Nehnuteľnosti

Typ Nehnuteľnosti

Byt

Podlahová Plocha (m2)

84,5

Izby

3

Poschodie

1/14

Kúpeľne

1

Rok Budovy

-

 Dohodnite si obhliadku 

Andrea Zaňátová

+421-919-170-837

Popis Nehnuteľnosti

Realitná kancelária TRH Bývania Vám ponúka na predaj priestranný bezbariérový 3 izbový byt na ul. M. Schneidera - Trnavského v Dúbravke.

BYT:
Nachádza sa na 1. poschodí zo 14. Pod bytom sú pivnice. Celková výmera predstavuje 84,5m2. Vstupná miestnosť je spojená s obývacou časťou, kuchyňou a jedálenským kútom. Z miestnosti sa vstupuje do kúpeľne spojenej s WC a do 2 samostatných izieb. Z jednej izby sa vstupuje do loggie. V rohovej časti vstupnej miestnosti sa nachádza priestor o výmere 4,1m2, ktorý podľa zámeru nového vlastníka je možné alternatívne využiť ako šatník, pracovňu alebo odkladací priestor. Veľká výmera izieb umožňuje umiestniť vstavané šatníkové skrine a tým získať úložný priestor. Byt je po aktuálne ukončenej kvalitnej kompletnej rekonštrukcii:
- novovybudovaná loggia v rámci 1 izby, čo je výhodou u prízemného bytu
- elektrické rozvody, skrinka od ističov, vypínače LEGRAND
- vchodové bezpečnostné dvere
- nové radiátory s meračmi tepla
- príprava na kuchynskú linku aj sprchový kút
Mesačné náklady na bývanie je cca 145€/3 osoby. Byt je ešte neobývaný. Je tu možnosť zvoliť kuchynskú linku, vstavané skrine aj sprchový kút podľa svojich predstáv.

BYTOVÝ DOM:
Bezbariérové riešenie je pri vstupe do bytového domu aj do bytu. Parkovanie je bezproblémové priamo pri bytovom dome. Bytový dom prešiel kompletným zateplením vrátane strechy v roku 2020, disponuje 2 výťahmi, má nové vchodové brány so vstupom na čip.

ROZMERY:
Úžitková plocha bytu: 78,5m2 + loggia 4,5m2 + pivnica 1,5m2

LOKALITA:
Bytový dom sa nachádza v pokojnej časti Dúbravky, ktorá však zároveň ponúka rýchlu dostupnosť do centra mesta ako autom, tak aj MHD. V okolí je LIDL, Tesco Expres, Terno, pošta, banky, drogéria, zastávka MHD, školy a škôlky, ihriská, reštaurácie, kaviarne a pod.

Mapa / Lokalita Nehnuteľnosti

M. Schneidera-Trnavského, Bratislava-Dúbravka, Slovensko